Berndt Wennström litografier

Berndt Wennström litografier
Berndt Wennström litografier
Berndt Wennström litografier
Berndt Wennström litografier
Berndt Wennström litografier
Berndt Wennström litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): (3) Figurkompositioner, signerade B. Wennström, färglitografi, varierande mått

Fläckar, smärre hanteringsveck

190868

2013-06-13