Roberto Matta etsning
2013-06-13
190872
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad Matta 63/75, etsning på japanpapper, 20x25 cm, oramad