Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad Matta 63/75, etsning på japanpapper, 20x25 cm, oramad

190872

2013-06-13