Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad Matta 63/75, etsning på japanpapper, 20x25 cm, oramad
190872
2013-06-13