Netsuke

Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NETSUKE, 3 st., benarbete, Japan, 1900-tal, två stycken signerade, höjd ca 3,5-4 cm

190873

2013-06-13