Bengt Lindström "Eddan" färgliografier
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Eddan, svit med 15 färglitografier, 1975, signerade och numrerade Lindström 91/100, med textsidor i trälåda med handkolorering av konstnären, även locket signerat, bladmått 24x31,5 cm
190879
2013-06-13