Bengt Lindström "Eddan" färgliografier

Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Eddan, svit med 15 färglitografier, 1975, signerade och numrerade Lindström 91/100, med textsidor i trälåda med handkolorering av konstnären, även locket signerat, bladmått 24x31,5 cm

190879

2013-06-13