Blombord 1800-talets andra hälft gjutjärn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLOMBORD, 1800-talets slut, bronserat, genombruten dekor, bemålat hyllplan i plåt, höjd 160 cm

Del saknas, skador, färgbortfall

190892

2013-06-13