Salongsgrupp i mahogny med intarsia
Valmis
2013-06-13
190899
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KLAFFBORD, KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, Karl Johansstil, mahogny, intarsia, bordets höjd 81, totallängd 153x82 cm
Skador, lagningar, ytskador