Salongsgrupp i mahogny med intarsia

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLAFFBORD, KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, Karl Johansstil, mahogny, intarsia, bordets höjd 81, totallängd 153x82 cm

Skador, lagningar, ytskador

190899

2013-06-13