Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, 1900-tal, empirestil, fanérad i mahogny, karmar med skulpterade svanar, delvis förgylld
Smärre ytskador
190943
2013-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här