Byråar rokokostil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅAR, 1 par, med stenskivor, 1900-tal, rokokostil, fanérade i olika träslag, beslag i mässing, höjd 85, 110x53 cm
Stenskivorna med skador och senare bemålning, smärre fanérskador, nycklar saknas, låsta
190951
2013-06-13