Byråar rokokostil

Byråar rokokostil
Byråar rokokostil
Byråar rokokostil
Byråar rokokostil
Byråar rokokostil
Byråar rokokostil
Byråar rokokostil
Byråar rokokostil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅAR, 1 par, med stenskivor, 1900-tal, rokokostil, fanérade i olika träslag, beslag i mässing, höjd 85, 110x53 cm

Stenskivorna med skador och senare bemålning, smärre fanérskador, nycklar saknas, låsta

190951

2013-06-13