Erik Höglund målning
2013-06-13
190973
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Erik (1932-1998): Pojke med badbyxor, signerad och daterad Höglund 50, olja på pannå, 45x25 cm