Erik Höglund målning

Erik Höglund målning
Erik Höglund målning
Erik Höglund målning
Erik Höglund målning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGLUND, Erik (1932-1998): Pojke med badbyxor, signerad och daterad Höglund 50, olja på pannå, 45x25 cm

190973

2013-06-13