C Sjöholm litografier

C Sjöholm litografier
C Sjöholm litografier
C Sjöholm litografier
C Sjöholm litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SJÖHOLM, Charles (född 1933): (2) "Östermalmshallen" resp "Gröna Lund", signerad C. Sjöholm, färglitografier, bildyta 56x47 resp 47x56 cm

190983

2013-06-13