KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska djur och växter, signerad och daterad K. A. Pehrson, 190/385, färglitografi, bildyta 27x35 cm, oramad

190990

2013-06-14