KA Pehrson färglitografi

KA Pehrson färglitografi
KA Pehrson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -89, 233/385, färglitografi, bildyta 58x39 cm, oramad

Fläck i marginalen, smärre hanteringsveck

190999

2013-06-14