Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -89, 233/385, färglitografi, bildyta 58x39 cm, oramad
Fläck i marginalen, smärre hanteringsveck
190999
2013-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här