Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAEGER-LE COULTRE, Atmos, bordsur, omkring 1950-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing nr 68507, vit sifferring med streck och arabiska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 23,5 cm

191027

2013-11-24