Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAEGER-LE COULTRE, Atmos, bordsur, omkring 1950-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing nr 68507, vit sifferring med streck och arabiska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 23,5 cm
191027
2013-11-24