Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, landskap med solnedgång, olja på duk, 13x24 cm
191028
2013-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här