David Jahrl skulptur

David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur
David Jahrl skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAHRL, David (1878-?), skulptur, Tidningspojke, grönpatinerad brons, signerad och daterad D Jahrl 1912, gjutarstämplar Otto Meyers eftr fud, höjd ca 22,5 cm

191048

2013-06-14