Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
JAHRL, David (1878-?), skulptur, Tidningspojke, grönpatinerad brons, signerad och daterad D Jahrl 1912, gjutarstämplar Otto Meyers eftr fud, höjd ca 22,5 cm
191048
2013-06-14