Byrå med stenskiva sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, konturerad och profilerad skiva av marmor, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahogny, mässingsdetaljer, höjd 90, 95x54 cm
Lagad skiva, smärre ytskador, dekorlist saknas, nyckel saknas
191075
2013-06-14