Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, konturerad och profilerad skiva av marmor, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahogny, mässingsdetaljer, höjd 90, 95x54 cm

Lagad skiva, smärre ytskador, dekorlist saknas, nyckel saknas

191075

2013-06-14