Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, signerade ES (Ephraim Ståhl, mästare i Stockholm 1794-1820/21), bemålade och skulpterade
PROVENIENS: Frösundavik

Förstärkta

191086

2013-06-14