Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, signerade ES (Ephraim Ståhl, mästare i Stockholm 1794-1820/21), bemålade och skulpterade
PROVENIENS: Frösundavik
Förstärkta
191086
2013-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här