Skänkskåp 1800-tal

Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1800-talets första hälft, ådringsbemålat, höjd 230, 132x50 cm

Bemålning med ytskador, kompleterat

191087

2013-06-14