Byrå med stenskiva Louis quinze

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, Louis quinze, fanerad i valnöt, höjd 65, 45x34 cm

Nyckel saknas, fanérskador, omarbetad

191131

2013-06-14