Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HOL, Anders (1867- ): "Mora", signerad och daterad Anders Hol, olja på duk, ca 109x81 cm
Duk med trolig lagning
191134
2013-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här