Kjeld Moseholm Jörgensen skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOSEHOLM JÖRGENSEN, Kjeld (Danmark, född 1936): Kramande par, brons, monogramsignerad, numrerad 4/9 höjd ca 13,5 cm

191160

2013-06-14