Karl Abel oljemålning

Karl Abel oljemålning
Karl Abel oljemålning
Karl Abel oljemålning
Karl Abel oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ABEL, Karl (född 1891-?): Utsikt mot Kornhamnstorg, signerad Karl Abel, olja på pannå, 40x50 cm

191190

2013-06-14