Jan Bohumil Pospisil oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Kornhmanstorg från slussen, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 37x54 cm

191193

2013-06-14