Olle Bonnier färglitografier

Olle Bonnier färglitografier
Olle Bonnier färglitografier
Olle Bonnier färglitografier
Olle Bonnier färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): (2) Kompositioner, signerade O. Bonnier, numrerade 72/150, färglitografier, 51x38 cm

191204

2013-06-18