Katarina Olausson Säll oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLAUSSON SÄLL, Katarina (samtida): Väckarklockan, signerad och daterad Katarina Olausson Säll 90, olja på duk, 82x89 cm

191230

2013-06-15