CA Rothsten oljemålning

CA Rothsten oljemålning
CA Rothsten oljemålning
CA Rothsten oljemålning
CA Rothsten oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Fiskare vid insjö, monogramsignerad och daterad CAR 187?, olja på duk, 25x36 cm

Krackeleringar

191231

2013-06-15