Kanapé

Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANAPÉ, 1800-tal, björk, längd 204 cm

Smärre slitage

191236

2013-06-15