M Pyk litografier
2013-06-16
191242
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (3 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 52x32 cm
1 med glasskada