Urna med lock

Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA med lock, omkring 1900, empirestil, förgylld dekor, höjd 40 cm

Livet med skador och lagning, slitage på förgyllningen

191270

2013-06-15