Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA med lock, omkring 1900, empirestil, förgylld dekor, höjd 40 cm
Livet med skador och lagning, slitage på förgyllningen
191270
2013-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här