Bordsur empirestil

Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld brons, höjd 36 cm, pendel finns

Nyckel saknas, förgyllning med slitage

191272

2013-06-15