Gerda Roosval-Kallstenius oljemålning
Closed
2013-06-15
191299
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Interiörbild, signerad Gerda Roosval, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x53 cm
Buktig yta