Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Komposition, signerad Staffan Hallström, 3/40, färglitografi, bladmått 41x50 cm

191300

2013-06-15