Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJERNER, Esther (1873-1952): Gårdsmotiv, signerad E. Kjerner, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x39 cm

Smärre hål i dukens hörn

191303

2013-06-16