X:et blandteknik

X:et blandteknik
X:et blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Riksförbundet för bildande konst 1950", signerad X et, blandteknik, 21x13,5 cm, oramad,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

191307

2013-06-16