Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Landskap med hästar, signerad och daterad A.Å. 1943 Tossåsen, olja på pannå, 49x66 cm

191308

2013-06-16