A Åslund oljemålning

A Åslund oljemålning
A Åslund oljemålning
A Åslund oljemålning
A Åslund oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Landskap med timmerekipage, signerad och daterad Acke Åslund 1951, olja på pannå, 70x63 cm

191310

2013-06-16