Alf Olsson litografi

Alf Olsson litografi
Alf Olsson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSSON, Alf (född 1925): "Gryning", signerad och daterad Alf Olsson -86, numrerad Gryning 20-70, litografi, bladmått 79x59 cm

191311

2013-06-15