Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OLSSON, Alf (född 1925): "Gryning", signerad och daterad Alf Olsson -86, numrerad Gryning 20-70, litografi, bladmått 79x59 cm
191311
2013-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här