Prinsessan Sibylla fotografi

Prinsessan Sibylla fotografi
Prinsessan Sibylla fotografi
Prinsessan Sibylla fotografi
Prinsessan Sibylla fotografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFI, föreställande, Prinsessan Sibylla, signerad och daterad 1940, 24x18 cm

191312

2013-06-16