Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TIRÉN RYDBERG, Gerda (1858-1928): Orientalisk danserska, signerad Gerda Rydberg, olja på duk, 42x26 cm
191319
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här