Koppartråg

Koppartråg
Koppartråg
Koppartråg
Koppartråg
Koppartråg
Koppartråg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOPPARTRÅG, med smideshandtag, 1800-tal, längd ca 103 cm

Slitage, skador

191322

2013-06-16