Ebba Hedqvist terrakotta

Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta
Ebba Hedqvist terrakotta

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HEDQVIST, Ebba (1909-2001): Barnstudie, monogramsignerad EH, terrakotta, höjd inkl sockel 12, sockelns längd 22,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Kuntoraportti

Märken

191327

Päivämäärä:

2013-06-16