Ebba Hedqvist terrakotta
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HEDQVIST, Ebba (1909-2001): Barnstudie, monogramsignerad EH, terrakotta, höjd inkl sockel 12, sockelns längd 22,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Kuntoraportti
Märken
191327
Päivämäärä:
2013-06-16