Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOFFA, Josef Frank, Svenskt Tenn, modell 584, klädsel "Under Ekvatorn", längd 220, djup ca 90 cm
Klädseln med skador, blekt, i övrigt slitage
191334
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här