Soffa Josef Frank

Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFA, Josef Frank, Svenskt Tenn, modell 584, klädsel "Under Ekvatorn", längd 220, djup ca 90 cm

Klädseln med skador, blekt, i övrigt slitage

191334

2013-06-16