Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Källan", signerad och daterad Ulf Gripenholm 1986, 4/300, litografi, 36x41 cm

191337

2013-06-16