Paul Hoeniger pastell
2013-06-16
191340
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HOENIGER, Paul (1865-1924): Badstrand, signerad och daterad P Hoeniger 1923, pastell, 35x27,5 cm