Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIGERT, Hans (född 1932): Kvinnan och döden, signerad Hans Wigert, akvarellerad torrnål, bildyta 23,5x19,5 cm, med dedikation, oramad
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Fläckar
191341
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här