Hans Wigert torrnål

Hans Wigert torrnål
Hans Wigert torrnål

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Kvinnan och döden, signerad Hans Wigert, akvarellerad torrnål, bildyta 23,5x19,5 cm, med dedikation, oramad
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Fläckar

191341

2013-06-16